Series
Ratings
50
The Greatest LoveRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0