Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0