Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0