Series
Ratings
100
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- Secret UnnieRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5