Movies
Ratings
649
The DescentRated ★ 2.5
The Green InfernoRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
The SadnessRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5