Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The 100Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0