Movies
Ratings
370
PushRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5