Titles you rated
Dragon Ball: Curse of the Blood RubiesRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0