Movies
Ratings
51
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0