Movies
Ratings
21
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.0