Movies
Ratings
260
The ArtistRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
SaltRated ★ 0.5
DittoRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5