Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
MaidsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0