Titles you rated
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0