Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Once AgainRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5