Series
Ratings
21
UnnaturalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0