Movies
Ratings
96
About a BoyRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5