Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0