Movies
Ratings
91
RedRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
AbandonedRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Battle of the Bulge: WunderlandRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.5
StalingradRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0