Series
Ratings
25
Master of StudyRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0