Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5