Series
Ratings
14
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Righteous LoveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5