Titles you rated
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Wind BlowsRated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0