Titles you rated
Die Another DayRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
DetroitRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Color Me TrueRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5