Movies
Ratings
381
The RevenantRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5