Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0