Titles you rated
Green BookRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.0- Can't Stop!Rated ★ 3.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 3.5
VagabondRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
NeuromanceRated ★ 4.0
Isla's WayRated ★ 4.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Below Her MouthRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.5- BurrowRated ★ 2.5
- How to Film Queer Movie 101Rated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0