Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Captains of the WorldRated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0