Movies
Ratings
434
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
BloodshotRated ★ 2.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0