Series
Ratings
13
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0