Movies
Ratings
230
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
Color Me TrueRated ★ 4.0