Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0