Movies
Ratings
223
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Pet SemataryRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5