Titles you rated
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5