Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The OrvilleRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
EveRated ★ 2.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
A Girl & Her Guard DogRated ★ 2.5- NarutaruRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0