Movies
Ratings
25
A Man and a WomanRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0