Titles you rated
 Tomorrow with YouRated ★ 3.5 Tomorrow with YouRated ★ 3.5
 Behind the White TowerRated ★ 5.0 Behind the White TowerRated ★ 5.0
 I Live AloneRated ★ 5.0 I Live AloneRated ★ 5.0
 Thank YouRated ★ 5.0 Thank YouRated ★ 5.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
 Abnormal SummitRated ★ 4.0 Abnormal SummitRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
 While You Were SleepingRated ★ 5.0 While You Were SleepingRated ★ 5.0
 Go Back CoupleRated ★ 5.0 Go Back CoupleRated ★ 5.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0 Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
 Uncontrollably FondRated ★ 2.0 Uncontrollably FondRated ★ 2.0
 SignRated ★ 3.5 SignRated ★ 3.5
 Good DoctorRated ★ 4.0 Good DoctorRated ★ 4.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 5.0 High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0