Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
A Poem A DayRated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5