Movies
Ratings
70
Incredibles 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0