Movies
Ratings
237
The Prince & MeRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0