Series
Ratings
48
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0