Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0