Titles you rated
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 Queen MantisRated ★ 1.5 Queen MantisRated ★ 1.5
 MindhunterRated ★ 4.0 MindhunterRated ★ 4.0
 MindhunterRated ★ 5.0 MindhunterRated ★ 5.0
 FleabagRated ★ 4.5 FleabagRated ★ 4.5
 FleabagRated ★ 3.5 FleabagRated ★ 3.5
 Oshi no KoRated ★ 3.5 Oshi no KoRated ★ 3.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
 Hacks Season 3Rated ★ 4.0 Hacks Season 3Rated ★ 4.0
 Hacks Season 2Rated ★ 3.5 Hacks Season 2Rated ★ 3.5
 Hacks Season 1Rated ★ 4.0 Hacks Season 1Rated ★ 4.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
 Hot SpotRated ★ 4.0 Hot SpotRated ★ 4.0
 Fictitious OL DiaryRated ★ 2.5 Fictitious OL DiaryRated ★ 2.5
 Brush Up LifeRated ★ 5.0 Brush Up LifeRated ★ 5.0
 AsuraRated ★ 4.0 AsuraRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 0.5 Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
 A Man on the InsideRated ★ 4.0 A Man on the InsideRated ★ 4.0