Series
Ratings
402
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 3.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5
The Gymnastics SamuraiRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Love Is a PoisonRated ★ 3.0
Our YouthRated ★ 3.0
Dropout Idol Fruit TartRated ★ 1.5
Stars AlignRated ★ 2.0
CassandraRated ★ 3.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Land of TanabataRated ★ 2.0
Black Butler: Book of MurderRated ★ 4.0
Black Butler Public School ArcRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5