Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0