Series
Ratings
55
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0