Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 5.0
- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Blade ManRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 3.0