Titles you rated
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Lu Over the WallRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 4.0
Animal FarmRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The ConversationRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5