Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0