Movies
Ratings
1354
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0