Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Community Season 6Rated ★ 4.5
Community Season 5Rated ★ 4.0
Community Season 4Rated ★ 3.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.0
Carmel: Who Killed Maria Marta?Rated ★ 3.0
Sophie: A Murder in West CorkRated ★ 3.5
The Alcàsser MurdersRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5- Shadow of TruthRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.5